Бредлі Купер та Ірина Шейк спростували чутки про розлучення

0
473

Хоча й метушня навколо оскароносної стрічки «Зірка народилась» уже давно залишилась позаду, прихильники кінопари Бредлі Купера та Леді Гаги і досі не можуть вгамуватись від постійних підозр. Розпочинаючи із яскравого дуету на церемонії вручення «Оскар» і завершуючи розлученням поп-діви зі своїм нареченим. Точніше, не завершуючи і до сьогодні.іри
Днями раніше у мережі вкотре з’явились скандальні новини на предмет розриву культової голлівудської пари Ірини Шейк та Бредлі Купера. Хоча й знаменитості жодним чином не коментували нав’язливі плітки, ніхто не поспішав змінювати своєї думки. І от, нарешті, усе таємне стало дійсністю. Точніше, усе повернулось на свої місця. Пара надалі разом.

Традиційно, звичайні перехожі застали зіркове подружжя за прогулянкою. І ніщо не натякало про те, що їхньому коханню прийшов кінець. Ба більше –Леді Гаги поруч не було, вона, на превеликий подив прихильників, не зреклась свого колишнього сценічного образу та продовжила розвиватися у тому ж, прокладеному напрямку. Що стосовно її партнера по знімальному майданчику та коханця за сюжетом фільму, він теж живе спокійним життям.
Принаймні, настільки спокійним, наскільки може дозволити світова популярність. Відтак, прихильники нав’язали йому роман із Леді Гагою, вони ж його спростували. А все трапилось в одну мить, коли Бредлі Купер та Ірина Шейк разом зі своєю донькою Леєю прогулювались Лос-Анджелесом. Якщо бути точнішим, їх буквально таки застали за невимушеним відпочинком на дитячому майданчику. Звісно, без морозива теж не обійшлось.

Як переконують очевидці, закохані і справді виглядали закоханими та цілком щасливими у шлюбі. Обоє трималися за руки та не припиняли посміхатись один одному. Звісно, і у соціальних мережах не бракує їхніх спільних кадрів, що чи не кожного заворожують душевністю. Подібними світлинами також не соромляться ділитись прихильники зірок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here