Бредлі Купер втомився від пліток, які розпускає Ірина Шейк

0
2325

Ірина Шейк і Бредлі Купер розлучилися на початку літа цього року після чотирьох років стосунків. За час роману у закоханих народилася дочка Лея. З чуток, саме Ірина стала ініціатором розлучення. Причину розлучення Шейк і Купер так і не назвали і взагалі не коментували свій розрив.
У Мережі ходять чутки, що однією з причин могла стати інтрижка Бредлі з Леді Гагою. Багато шанувальників впевнені, що саме співачка стала головною причиною розставання моделі і актора.

Зараз зарубіжні ЗМІ повідомляють, що Купер втомився від того, що його колишня кохана розпускає про нього чутки. Мабуть, Ірина була сильно ображена на Бредлі після розставання і до сих пір не може пробачити йому зруйноване особисте життя. Інсайдери розповіли, що Шейк щоразу розповідає про Бредлі всякі небилиці, що сильно злить Купера, так як плітки псують його репутацію.
“Вона постійно бреше про Бредлі. Каже, що він зануда, та ще й огидний коханець, який не зміг би задовольнити жінку, навіть якщо б від цього залежало її життя”, – розповів анонімний інсайдер виданню Daily Star.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here