Бреду Пітту приписали роман з молодою актрисою

0
491

Актриса Анджеліна Джолі розлучилася зі своїм чоловіком Бредом Піттом майже три роки тому, але офіційно розлучилися артисти лише навесні цього року. При цьому Бред і Анджеліна досі не домовилися з приводу деяких фінансових питань, а також про опіку над дітьми.
Раніше ходили чутки про те, що артисти змогли налагодити відносно нормальні стосунки заради дітей, однак стало відомо, що Анджеліна так і не змогла пробачити колишнього чоловіка і зберігає образу, через яку вони не змогли помиритися.


Тим часом в ЗМІ постійно обговорюють особисте життя колишнього подружжя. Анджеліні і Бреду не раз приписували нові відносини, але поки що чутки не підтвердилися. Джолі і зовсім не поспішає знову вступати в стосунки з будь-ким. А ось у Пітта, судячи з нової інформації, все ж з’явилася дівчина.
У ЗМІ з’явилася інформація про те, що Бред не так давно почав зустрічатися з 30-річний Алієй Шокат. Їх вже не раз помічали разом на різних заходах, а також під час спільного обіду в ресторані. Природно, актор ніяк не коментує зміни в особистому житті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here