“Брітні Спірс йде зі сцени?”: менеджер зірки зробив гучну заяву

0
311

Після того, як батько Брітні Спірс серйозно захворів, кар’єра співачки була призупинена. Зірка лікувалася у психіатричній клініці, однак, здається, це результатів не дало. Після ймовірного полегшення, коли Брітні показувала у Інстаграмі свої заняття спортом та фотосесії, хвиля чуток про її нестабільність знову активізувалась. Її менеджер повідомив, що, можливо, кар’єра зірки завершена.
Джерела повідомляють, що наразі Брітні не перебуває ні у фізичній, ні у психологічній формі, аби відновити репетиції концертів, які мали відбутися ще у лютому. Менеджер співачки, Ларрі Рудольф, розповідає:
“Як людині, яка керує її кар’єрою, і на основі відомої медичної інформації, мені зрозуміло те, що вона не повинна повертатися до свого житла в Лас-Вегасі, ні в найближчому майбутньому і, можливо, ніколи більше..”

Рудольф не є опікуном Брітні і ніколи ним не був, він просто керується інформацією від лікарів. Заява, звісно, не офіційна, однак цілком ймовірно, що так і станеться. Ларрі також розповів, що у лютому було готово 2/3 її концертної програми.
За словами менеджера, по Брітні завжди було помітно, хоче вона працювати чи ні. “Минулого літа, коли вона хотіла відправитися у тур, вона щодня дзвонила мені. Вона була збуджена. Наразі ми не спілкувалися вже декілька місяців. Вона явно не хоче зараз виступати”. Ларрі зазначив, що змушувати зірку виступати не збирається. Все залежить від неї.

До речі, нещодавно у пресі з’явилась інформація про те, що Брітні заявила, що її утримували у клініці примусово. Це сталося під час судового засідання, де співачка заявила, що батько змушував її приймати наркотики.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here