Чому краща подруга Меган Маркл ненавидить герцогиню?

0
333


Мало не з перших днів вагітності новоспеченої королівської невістки у мережі ходять чутки, себто екс-акторка порвала усі зв’язки зі своїм минулим. Друзі винятком не стали. Точніше – всесвітньовідома модель Пріянка Чопра. Здавалось би, чутки чутками, жовта преса ж має про щось писати. Але плітки таки перейшли межі. У мережі з’явилась публічна відповідь Чопри на питання її ворожнечі із Меган Маркл.
Ні для кого не секрет, що дружба між герцогинею Сассекською та Пріянкою сягає років, коли королівська невістка навіть не мріяла про титуловане майбутнє. Зараз же усе змінилось. Вона живе при вельможному дворі. А її подруга – у Сполучених Штатах. Відстань таки зробила свою справу. Недомовленості чи ні, але колишні подруги потроху втрачають свої бувалі зв’язки.

View this post on Instagram

Yes pls…shine down on me ?

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on


Жінки познайомились ще за період зйомок серіалу «Форс-мажори». Тобто, задовго до початку стосунків Маркл із принцом Гаррі. Втім, що зрозуміло, у метушні навколо переїзду, шлюбу та вагітності про старих друзів згадати не сила. Як результат, коли справа дійшла до вечірки baby shower, Чопра у гості не завітала. Хоча й проходило свято у Нью-Йорку.
Власне із цієї миті преса остаточно усвідомила, що ворожнеча не нав’язана з боку папараці. А постійне «ніколи» насправді є чимось серйознішим, ніж купа невирішених справ. Тобто, власне 19 лютого стало відправною точкою «недружби» Меган Маркл та Пріянки Чопри. Подейкують, уся справа у тому, що індійська супермодель досі тримає образу на Маркл через її відсутність на весіллі.

Так чи інакше, Пріянка Чопра врешті спробувала спростувати усі чутки про розрив дружби із Меган Маркл у прямому ефірі іменитого телешоу Watch What Happens Live. На запитання від одного із глядачів проекту на предмет дружби між Чопрою та Маркл, модель лише розсміялась і небагатослівно зазначила: «Ні, звичайно ж, образ немає».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here