Бейонсе – чаклунка, що використовує чорну магію?

0
802

Навколо співачки, або ж як її ще іменують “Queen Bay” не втихають конспірологічні, теорії. Одними з таки є наприклад те, що вона бреше про свій справжній вік, крутила роман з Бараком Обамою, або ж, що вона вбила Джоан Ріверз (котра була американським коміком та актрисою), та, одна з найабсурдніших, що вона викрала співачку Sia, закрила її в своєму підвалі та використовувала як рабиню, котра писала б їй пісні. Ну і, звичайно ж, найпопулярнішою теорією є приналежність Бейонсе до таємного угруповання “Ілюмінати” (illuminati).

Гарячою новиною стало звинувачення Бейонсе у чаклунстві та використанні чорної магії. Колишня барабанниця співачки Кімберлі Томпсон подала на неї в суд, пояснюючи свій вчинок тим, що поп-діва використовувала “потужне чаклунство, темну магію”, щоб контролювати роботу й фінанси барабанниці, та навіть “магічні заклинання сексуального характеру”, аби її домагатися.

Також у претензіях Томпсон пише про “екстремальне розкрадання інтелектуальної власності” і “використання магічних заклинань стосовно моїх коханих”. Як каже жінка, Бейонсе навіть вбила її кошеня, і припускає, що це було зроблено задля якогось магічного ритуалу.
Наразі прохання Томпсон про заборонний судовий наказ (відомий ще як закон, що не дозволяє звинуваченому знаходитись до жертви ближче ніж в ньому вказано) було відхилено Верховним судом штату Лос-Анджелес. Проте їй призначено слухання на 11 жовтня, де вона зможе повторити спробу його отримання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here