Девід Боуї займався сексом з малолітніми фанатками – ЗМІ

0
911

Легендарний співак Девід Боуї пішов з життя три роки тому, але як виявилося, ще не всі деталі його біографії стали відомі світу. Як повідомляє Daily Mail, Боуї не приховував свою любов до дівчат молодшого віку, проте ніде не згадується його зв’язок з фанатками, що не досягли віку згоди.
А без них не обійшлося, і з двома з таких дівчат журналістам вдалося поспілкуватися. 60-річна Лорі Меттікс розповіла, що в 15 років втратила цноту з Девідом та вперше зайнялася груповим сексом в джакузі з участю ще більш молодої подруги, але абсолютно не бачить в цьому проблеми: “Я ні про що не шкодую. 45 років тому я відмінно повеселилася. Девід був джентльменом, дотепним, відкритим, чудовою людиною, і він залишився моїм другом, хоча був неймовірно популярний”.

“Він не був педофілом. Він любив яскравих людей і просто хотів все, що рухається. Жінки, чоловіки, молоді чи старі. Часи змінилися, в нинішньому чорно-білому світі це звучить аморально, але тоді ми просто веселилися. Не було ніяких правил”, – пояснила виданню колишня подружка музиканта Дана, якій на момент знайомства та інтимної близькості з ним було всього 14.
Незважаючи на те, що Боуї порушував закон, зваблюючи дівчат молодше 16 років, жодна з його “жертв” не погодилася сказати про нього щось погане.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here