Джастін Бібер уникає Селену Гомес: причини

0
645

Історія взаємнин американських поп-співаків 25-річного Джастіна Бібера та 26-річної Селени Гомес настільки довга, що її можна описувати декілька днів. З 2010 року вони то зустрічаються, то припиняють будь-які стосунки, то знову поновлюють. Так тривало до того моменту, поки співак не зустрів модель Гейлі Болдвін – свою теперішню дружину. Зараз Бібер зробив цілеспрямоване рішення триматися подалі від Гомес, щоб залишатися “лояльним” до Гейлі і таким чином подякувати їй за піклування.
Джерела повідомляють, що колишня пара «давно не спілкувалась». Востаннє Селену і Джастіна бачили в березні 2018 року – всього за три місяці до того, як Болдвін і Бібер заявили, що вони разом. Зрозуміло, чому Гейлі так непокоїться про екс-дівчину свого чоловіка.
“Заручини пари були “жорсткою таблеткою для ковтання” для 26-річної Селени Гомес, але це не збило її з дистанції”, – повідомило близьке до співачки джерело. Після лікування проблем з психічним здоров’ям та перерви у соціальних мережах, Селена Гомес виглядає щасливішою і здоровішою, ніж будь-коли. Вона проводила час, спілкуючись з друзями, працювала над фізичним та психічним здоров’ям, а також знову поринула в музику.


Тому, чи не зірветься Джастін від дружини до своєї екс-дівчини Селени, покаже лише час. Однак, історія кохання цієї пари демонструє, що не все так просто у колишнього улюбленця підлітків, який наразі страждає від депресії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here