Дженніфер Гарнер планує вийти заміж цього літа

0
1330

Голлівудська акторка та її новий бойфренд, генеральний директор CaliGroup Джон Міллер, тривалий час не афішували своїх стосунків. Втім, час минає та змушує до рішучих кроків. І тепер серед медійників поступово розходяться чутки про можливі заручини Дженніфер Гарнер.

Подейкують, 46-річна акторка нарешті наважилась стати до вінця. Раніше одружена знаменитість та мама трьох дітей обрала за чоловіка не абикого, а успішного американського бізнесмена. Хоча й плітки переконують, що пара відсвяткує весілля уже влітку цього року, офіційних свідчень поки не було.

Гарнер зазначає, що вона в захваті від їхніх стосунків, адже Міллер «нормальний» та не робить гучних драм. Нічого дивного, що акторка прагне відгородити себе від зайвого галасу, зважаючи на її важкий та тривалий розрив із колишнім чоловіком – Беном Аффлеком.

Тим не менш, троє дітей Дженніфер поки не знають про її романтичні стосунки. Як зазначає кінозірка, вона навіть жодного разу не цілувалась зі своїм коханим при них. Друг сім’ї – допоки його статус не змінюється, не зважаючи на ймовірні заручини.
Вперше пара повідомила громадськість про початок відносин ще у жовтні минулого року. У той час папараці застали закоханих «на гарячому». Проте Гарнер не одразу прокоментувала ситуацію у ЗМІ. Що цікаво, ще за першої публічної заяви знаменитість натякала про довготривалі плани.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here