Дженніфер Лоренс планує відсвяткувати таємне весілля

0
372

Сяйво обручальної каблучки на пальці іменитої голлівудської акторки і досі не згасло, а у пресі уже з’явились чутки стосовно планування весілля. Хоча й факти не із перших рук, але усе свідчить про те, що може повторитись історія із шлюбом Софі Тернер та Джо Джонаса. Можливо і не у Лас-Вегасі, але Дженніфер Лоренс готова на весілля цілком таємне від сторонніх очей громадськості.
За словами інсайдерів, Дженніфер Лоренс і Кук Мароні уже зайнялись плануванням весілля, хоча й жодного разу не обмовились про це на публіку. Зрештою, цим зайнялись друзі закоханої пари, поділившись подробицями з організації свята. Як виявилось, наречені не хочуть надмірної помпезності та докладуть максимум зусиль, щоб зробити свій день справді своїм.

Не те, щоб знаменитості відмовляються озвучити дату весілля. Вони не збираються приділяти цьому настільки великої уваги, зважаючи на те, що публічність може зробити із цього «подію року». І Дженніфер Лоренс, і її коханий Мароні прагнуть поділитись своїм щастям винятково із найближчими та друзями. Відтак, ні кількох сотень гостей, ні запрошеної преси не буде.
Не дивно, що й планування свята поки під категорією секретно. Як переконують інсайдери, Мароні і Лоренс буквально таки купаються у любові та ніяк не можуть дочекатись того дня, коли їхні почуття стануть офіційними. А після пропозиції «руки і серця», що відбулась у лютому, пара ще дужче віддається один одному. Разом з тим, планування свята їх ще більше зблизило.

Подейкують, вибір наречених пав на Нью-Йорк, але це ще не остаточно. Вони дуже обережні у тому, що і кому розповісти, оскільки саме приватність є пріоритетною. У будь-якому разі, на формальне весілля годі й сподіватись. Свято буде атмосферним, але аж ніяк не претензійним. Лоренс та Мароні лише хочуть поділитись своїм коханням із друзями та рідними у невимушеному форматі.
Також інсайдери додають, що пара уже почала говорити про майбутніх дітей: «Вони обоє хочуть дітей і активно обговорюють створення сім’ї. Їхні ж батьки, у свою чергу, дуже близькі».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here