Дженніфер Лоренс засвітила обручальною каблучкою

0
419

Плітки стали дійсністю, на безіменному пальці Дженніфер Лоренс з’явився омріяний діамант. Мовилось про заручини ще значно раніше, проте оскароносна акторка не бажала ділитись подробицями зі свого особистого життя.
Єдине, що відомо, так це те, що він, тобто Кук Мароні, володіє статусом арт-директора однієї із нью-йоркських картинних галерей. А ще, йому 34 роки. У стосунках із Дженніфер Лоренс не перебуває й року.

Виявляється, кінозірка справді приховувала свою велетенську каблучку від сторонніх очей, навіть на червоному хіднику нареченій вдавалось залишатись «непоміченою». Так чи інакше, усе таємне з часом стає дійсністю. Папараці таки зуміли сфотографувати акторку за вельми вдалою позою.
Кадр із сяючою обручальною каблучкою було зроблено у Нью-Йорку, коли Лоренс зустрілась за вечерею зі своїми близькими друзями. Не обійшовся вечір і без щасливого нареченого Кука Мароні. З огляду на все, компанія виглядала неабияк щасливою. Дехто навіть приписує, що зустріч була присвячена святкуванню таємних заручин пари.

Подейкують, Дженніфер весь свій «публічний» час приховувала кремезний діамант у долоні, щоб ніхто їй не надокучав із зайвими запитаннями. Втім, правда таки вилізла назовні. Знаменитість готується до весілля. Жодних дат і подробиць, що тільки додає жару до і без того заінтригованих шанувальників.
Хоча, наразі громадськість турбує інше. Чи з’явиться зірка на церемонії вручення премії «Оскар», що відбудеться уже завтра?! Адже, щоб потрапити до Лос-Анджелесу із Нью-Йорку, їй доведеться прикласти немало часу. А затишна вечеря у ресторані обіцяє на продовження.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here