Джолі не дає доньці Шайло бачитися з Бредом Піттом

0
683

Після офіційного розлучення Анджеліна Джолі і Бред Пітт продовжують з’ясовувати стосунки. Нагадаємо, що артисти так і не вирішили питання про опіку над дітьми.
Велику частину часу діти проводять з матір’ю, проте Бред за рішенням суду може безперешкодно з ними спілкуватися. Раніше спадкоємці артистів часто приїжджали в будинок Пітта на вихідні та свята, однак стало відомо, що Анджеліна Джолі заборонила своїй доньці Шайло відправитися до батька на прийдешні свята.

Відзначимо, що Шайло і Бред дуже близькі, вони спілкуються по телефону майже кожного дня. Шайло, яка з недавніх пір змінила стать і стала Джоном, мріяла провести Різдво з батьком, проте її планам не судилося збутися. Пітт теж хотів провести свято з донькою, проте Джолі вирішила, що на Різдво Шайло повинна залишитися зі своїми братами та сестрами.
“Бред в люті, що Анджеліна блокує його спроби побачити Шайло. Енджі заявила доньці, що їй не можна розлучатися з братами та сестрами, і вони будуть або в Європі всією сім’єю, або вдома в Лос-Анджелесі”, – розповів інсайдер порталу Radar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here