Екс-нареченого Аріани Гранде “застали” з іншою жінкою

0
406

Нарешті, Піт Девідсон полишив депресивні настрої та вдався до настроїв романтичних. Якщо вірити чуткам, колишнього нареченого поп-зірки Аріани Гранде було помічено з «іншою» жінкою. Точніше – з новою. Подейкують, Девідсон разом із 45-річною акторкою Кейт Бекінсейл покинули церемонію вручення премії «Золотий глобус» не абияк, а міцно тримаючись за руки.

Втім, не тільки у Піта є минуле. Його досвідчена «кохана» уже була заміжня, дитину теж має. З огляду на все, такі факти аж ніяк не зупиняють чуттєвого Девідсона. Що й на краще. Адже не так давно горе-коханець ледь пережив попередній болісний розрив. Не обійшовся чоловік без допомоги психотерапевта, своєї «екс» та власне шанувальників.


Нагадаємо, у зв’язку із скасуванням заручин Піт Девідсон наважився на приголомшливу заяву. Свідомо чи ні, але актор таки оголосив у соціальних мережах про непереборне бажання вчинити самогубство. Відреагувала навіть сама Гранде, що зрозуміло. Так чи інакше, усе позаду. А зараз громадськість обговорює, що означав такий романтичний жест від Девідсона та Бекінсейл.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here