Емма Стоун з’явилась на публіці із новим кавалером

0
584

Голлівудські зірки нерідко тримають деталі з особистого життя у таємниці. Справа у романтизації «прихованих» стосунків чи звичній втечі від надокучливої публіки – так чи інакше, Емма Стоун знову опинилась серед тих, що звикли мовчати про своє щастя.

Уже минуло кілька місяців, як кінозірка відсвяткувала першу річницю «кохання» зі своїм новим бойфрендом. Таємничим коханцем виявився Дейв МакКері, сценарист та директор чи не найвідомішого гумор-шоу Америки «Saturday Night Live». Зіркова пара часто зустрічалась у Лос-Анджелесі, але успішно приховувала свій зв’язок. Лише зрідка папараці вдавалось спіймати закоханих на гарячому.

Тим не менш, усі секрети відходять на задній план, коли справа доходить до баскетболу. Таємні зіркові стосунки – не виняток. Відтак, Стоун та МакКері на один вечір п’ятниці вирішили знехтувати власними правилами і разом відвідали «легендарний» для Сполучених Штатів матч.

З’явились на публіці у цілком непримітних образах. Повсякденний джинс, стримана кольорова гама і, що не менш важливо, пиво. З огляду на світлини, пара чудово провела час. Напевно, прихильники Ендрю Гарфілда не взмозі оговтатись від побаченого. Адже дійсно складно не помітити неприхованої хімії між МакКері та Стоун.

Подейкують, закохані познайомились власне на вечірньому шоу SNL – у грудні 2016 року. Тоді акторка виступила в ролі телеведучої, а МакКері, відповідно, не зміг пропустити дівчину повз увагу. Наразі вони залишаються однією із найбільш «таємничих» пар Голлівуду. Упродовж року стосунків закохані з’являлись на спільних кадрах всього лише кілька разів, не кажучи вже про виходи на публіку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here