Фанати платили за фото з Джоном Траволтою 500 доларів

0
410

65-річний Джон Траволта дуже рідко публікує спільні фото з 19-річною дочкою Еллою та восьмирічним Беном. (Старший син кінозірки і актриси Келлі Престон в 17 років загинув в результаті епілептичного нападу на Багамах).
Тому світлини зірки “Кримінального чтива” з Австралії стали для шанувальників актора дорогим подарунком, повідомляють західні ЗМІ.
Всього кілька днів сімейство Траволти побувало в Брісбені, Мельбурні та Аделаїді. А найсильніше враження у Джона і дітей залишилося від відвідин парку коал Фізердейл в передмісті Сіднея. “Ці милі звірятка підкорили моє серце. Можна сказати, вони теж стали моєю родиною”, – поділився Джон.

На Зеленому континенті заморський гість не тільки відпочивав на природі, а й працював – зустрічався зі своїми шанувальниками і саєнтологами. В Аделаїді в центрі Supanova на ура йшли спільні фото із зіркою. За право сфотографуватися поруч з кумиром та за його автограф доводилося викладати $ 505, проте це мало кого зупиняло. Багато зізнавалися, що мріяли про це довгі роки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here