Герой “Вартових галактики” зізнався, що готовий до дітей

0
376

Місяці таємної романтики минули – Кріс Пратт нарешті зробив пропозицію «руки і серця» своїй коханій. Якщо раптом хто не чув, обраницею іменитого голлівудського актора стала донька не менш відомого на весь світ бодібілдера – Кетрін Шварценеггер. Що ж, прізвище уже розповідає багато про що.

Подейкують, пара планує розкішне весілля та із цілою купою гостей. Усе цілком традиційно – білосніжна сукня, чорний смокінг і все таке. Як зазначають щасливі закохані, урочиста церемонія відбудеться влітку. Втім, на запитання «де» стараються не реагувати. Ще не надумали чи вирішили залишити у таємниці таку важливу деталь – поки не відомо.


Ще у першому своєму інтерв’ю після заручин Кріс Пратт неприховано заявив, що бачить у спільному із Кетрін майбутньому «багато дітей». Відреагував актор на запитання журналістів досить таки бурхливо: «Майбутнє? О, багато дітей. Можливо, доведеться менше часу приділяти роботі і більше часу насолоджуватись життям».
А також, зірка «Вартових галактики» додала: «Я завжди прагнув працювати, щоб жити. А не жити, щоб працювати. Я мрію провести решту частину свого життя на фермі, за риболовлею. І зустрічати кожен свій захід сонця».


Нагадаємо, перш ніж заручитись із донькою Шварценеггера, Кріс Пратт уже був одружений. Перший свій шлюб актор уклав із Анною Фаріс, теж акторкою кіно. Варто зауважити, що подружнє життя тривало досить таки немало – упродовж 2009-2018 років. Тобто, дев’ять років! Хоча й процес розлучення розпочався ще наприкінці 2017-го. Зараз Пратта із колишньою дружиною об’єднують винятково дружні стосунки та спільний дев’ятирічний син, Джек.

Вперше кінозірку із новою дівчиною побачили ще влітку 2018-го, коли власне папараці зробили їхній перший спільний кадр. Тоді пара публічно вийшла на романтичний пікнік і, таким чином, повідомила світу про свої стосунки.
Що цікаво, Анна Фаріс із щирою радістю відреагувала на успішні заручини свого колишнього. Та, навіть, дізналась про них чи не перша після самої Кетрін Шварценеггер – зранку після пропозиції. Акторка і сама щаслива у стосунках із директором найвідомішого у Сполучених Штатах гумор-шоу. Відтак, розлучення пішло екс-закоханим лише на користь.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here