Гвінет Пелтроу може повернутись до кіновсесвіту Marvel

0
356

Усенародна лихоманка навколо фінальної картини «Месників» ніби як вичерпала себе. Усі акценти розставлено та спойлери уже ні в кого не викликають агресивного трепету. Здавалось би, ті часи із Тоні Старком давно залишились позаду. Кіновсесвіт Marvel продовжив рухатись вперед, незважаючи на усі втрати. Але яка ж доля очікує на дружину головного героя?
Вірджинія Поттс, вона ж кохана одного із месників на ймення Залізна Людина, внесла вагомий вклад у драматичність очікуваного фіналу Війни Нескінченості. Вона таки зуміла залишити усі образи у минулому та із невимовною любов’ю попрощатись із усіма улюбленим героєм з коміксів. Відтак, і сама залишилась в історії кіновсесвіту Marvel, що ніколи не повернеться на великі екрани.


Здавалось би, персонаж як «додаток до головного героя» вичерпав себе. І годі й сподіватись, що Поттс знову зіграє свою культову роль в одному із фільмів іменитої студії коміксів. Але ж, з огляду на трейлер до «Людини-павука: Далеко від дому» герой Гвінет Пелтроу дещо змінить вектор свого розвитку. Цілком можливо, що саме Поттс зуміє заповнити ту порожнечу, яку утворила смерть Тоні Старка, вічного наставника Пітера Паркера.
Окрім того, що саме Людині-павуку доведеться стати новою Залізною Людиною, зміняться й інші розстановки кадрів. З’явиться Поттс у фільмі лише на мить, чи буде супроводжувати головного героя до останнього – залишається тільки здогадуватись. Навіть сама Гвінет Пелтроу, що зіграла однойменну роль, не може передбачити, що очікує на її персонажа у майбутньому. Хоча й раніше заявляла, що таки покидає студію Marvel.

В одному із американських телешоу акторка жартома зізналась, що поки не робить ніяких прогнозів стосовно сюжету оновленого кіновсесвіту. Ба більше – вона й гадки не має, чи з’явиться вона у новому фільмі про Людину-павука. Єдине, у чому вона впевнена, та це те, що нічого не залишиться на свої місцях. Буде змінено все, навіть ті герої, до яких ми всі звикли упродовж років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here