Гвінет Пелтроу розірвала контракт із студією Marvel

0
588


Оскароносна акторка Гвінет Пелтроу, що відзнялась у далеко не одній картині за коміками від студії Marvel, зробила шокуюче оголошення. Після років співпраці кінозірка полишає «свого» персонажа Вірждинію Поттс.
Гвінет Пелтроу офіційно заявила, що її дні у ролі «паперової Поттс» невдовзі завершаться. Акторка із нетерпінням чекає, коли врешті припиняться зйомки фінальної картини «Війни нескінченності» і вона врешті зможе позбутись багажу, який їй доволі таки довго надокучав.

В одному із інтерв’ю жінка зізналась, що одразу після «Невідомих месників» розпочне цілковито нову сторінку у своїй акторські кар’єрі. Так чи інакше, її роль для Залізної людини була аж надто важливою. Навіть у трейлері до очікуваного всіма фільму Тоні Старк звертається саме до її персонажа – Вірджинії Поттс. Ймовірно, крапка в історії буде яскравою.

Ще в останній картині про месників сценаристи прописали любовну лінію Старка та Поттс аж надто «серйозно». Пара почала говорити про майбутнє весілля та завершення супергеройського життя. Втім, усе склалось дещо інакше. Тоні самотньо дрейфує просторами космосу далеко від дому та без жодного шансу на порятунок. Атмосфера накаляється. Подейкують, фінал виявиться жорстким.

«Я уже пережила той час, коли роль дівчини супергероя була межею усіх творчих амбіцій», – пояснює Пелтроу, якій не так давно виповнилось 46 років. «Це був неймовірний досвід, особливо за часи створення першої стрічки про Залізну людину».
Нагадаємо, «Залізна людина» став першим фільмом, із якого власне і розпочалось розширення кінематографічного всесвіту від Marvel – ще у 2008 році. У будь-якому разі, акторку і досі переповнює гордість, що саме їй випала нагода стати частиною культової історії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here