Понеділок, 22 Липня, 2024

Хейлі і Джастін Бібер розповіли про розрив перед весіллям

Пара розійшлася в 2016 році. Може ти вже не пам’ятаєш, але в перерві у відносинах з Селеною Гомес канадський виконавець Джастін Бібер закрутив роман з Хейлі Болдуін. Пара зустрічалася деякий час, але в 2016 році розійшлася
Вже через 2 роки модель відновила спілкування з Джастіном, і згодом вони одружилися, і ось що цьому передувало. Про це складний період у своїх відносинах знаменитості ніколи не розповідали, але зробили виняток для авторського шоу «The Biebers on Watch», яке виходить в Facebook.
Згадуючи момент розставання Хейлі зізналася, що тоді улюблений заподіяв їй чимало болю, але вона все одно сподівалася залишитися з ним в хороших відносинах.

“У такі моменти важливо зосередитися на собі. Я не кинулася в нові відносини, щоб відволіктися і забути все. Я не шукала когось, хто б заповнив цю порожнечу. Я дозволила собі прожити ці емоції. Я зрозуміла, що мені просто важливий ця людина і мені все одно, зустрічаємося ми чи ні”, – поділилася Хейлі.
Дружина Бібера продовжила, що це рішення стало для неї порятунком, адже вона зосередила всі сили на побудові власної кар’єри і вивченні свого внутрішнього світу. За словами 23-річної красуні, перерва в стосунках позитивно вплинув на них з Джастіном, адже вони нарешті зрозуміли – чого їм не вистачає і чого вони по-справжньому хочуть в житті.

У свою чергу співак додав, що і сам не витрачав час дарма. Він розмірковував над своїм минулим і боровся зі своїми внутрішніми проблемами, які заважали йому рухатися далі. В результаті закохані сказали, що їх шлюбу допомагає дружба, яка зробила відносини дуже близькими і міцними. Однак, Джастін визнав, що йому досі є над чим попрацювати.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles