“Хлопчик чи дівчинка”: Букінгемський палац розкрив таємницю

0
830

Королівське сімейство в очікуванні поповнення, а світ – в очікуванні бодай якоїсь інформації. Новоспечена дружина принца Гаррі, Меган Маркл, на відміну від своїх титулованих попередниць, надає перевагу приватності. Акторське минуле таки стає відчутним. До пологів залишились лічені дні, а майбутні батьки ще ні словом не обмовились ні про ім’я, ні про стать малюка.
Допоки вони мовчали, Букінгемський палац заговорив. Попри вмовляння герцогині Сассекської, прес-служба королівського дому таки виконала свій обов’язок та донесла прихильникам королівської сім’ї усе до найменших подробиць. Пологи близько, але напруга між членами королівської родини зросла зовсім не через хвилювання.

Конфлікт із принцом Чарльзом, недомовленості із королевою, суперечки між братами Вільямом та Гаррі – складно заперечувати, що із появою герцогині Сассекської, вона ж Меган Маркл, усе пішло наперекір. Так чи інакше, титулований чоловік завжди залишався і залишається на її боці, а це найголовніше.
Що не ідея – принц Гаррі її підтримує. Відмова від королівських акушерів? Заперечення медичних препаратів? Домашні пологи? Так, якщо на цьому наполягає дружина. Втім, інколи й принц Гаррі не в силах щось змінити. Вперше таке трапилось ще за лічені дні до весілля. Тоді Меган Маркл відмовили обирати урочисту діадему. Згодом же принц Чарльз додав, що новоспеченій герцогині не варто вдягати королівського атрибуту на публіку.

Втім, цього разу ситуація склалась ще жорсткіше. Не зважаючи на прохання герцогині Сассекської, сайт Букінгемського палацу наважився заговорити про можливі варіанти імені для майбутнього малюка. Допитливі журналісти виявили, що на королівській веб-сторінці уже «зарезервовано» три імені – «принц Артур», «принц Джеймс» і «принц Олександр». Тож, стає як ніколи очевидним, що королівське подружжя обере одне із зазначених імен.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here