Хлої Кардашьян заявила, що Трістан Томпсон не розуміє наслідків скандалу зі зрадою

0
1195

Зірка реаліті-шоу “Сімейство Кардаш’ян” зізналася, що боїться моменту, коли її дочка Тру дізнається про зради свого батька з соціальних мереж.
Чутки про зради професійного баскетболіста Трістана Томпсона підтвердилися за два дні до народження його дочки. Новоспечена мама пережила неймовірний стрес і все ще не може оговтатися від скандалу 3-місячної давності. 34-річна Хлої Кардаш’ян намагається зберегти сім’ю і ходить разом зі своїм коханим на сеанси психотерапії. Дівчина впевнена, що батько її дитини все ще не розуміє наслідків скандалу.

View this post on Instagram

“Not smiling makes me smile” Kanye

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on


Хлої боїться, що Тру дізнається правду про скандал з мережі, коли виросте. Такі звістки можуть завдати серйозного удару дівчинці. Сім’я Дженнер-Кардаш’ян висловила своє невдоволення вчинком Трістана та заявила, що буде ретельніше стежити за ним.

View this post on Instagram

About 2 months ago… ?

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on


Кріс Дженнер не змогла стримати сліз, коли говорила про ситуацію в родині своєї внучки на телешоу Еллен Дедженерес. Зоряна мама намагається відгородити Хлої від негативу. Хейтери пишуть, що саме вона винна в зрадах Трістана.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here