Ілона Маска підловили за поцілунком з екс-коханою

0
892

У вівторок, 19 грудня, відомих екс-закоханих Ілона Маска та Ембер Херд журналісти помітили біля одного з ресторанів Лос-Анджелеса, де ті обнімались та ніжно поцілувались на прощання.

Майже після піврічного розриву стосунків, зіркова пара знову дала привід для нових чуток про поновлення їхніх відносин. Нагадаємо, 31-річна Ембер Херд і 46-річний Ілон Маск були помічені разом, виходячи з ресторану “HomeState” в Лос-Фелісі (околиця Лос-Анджелеса).

Коли колишні закохані виходили з ресторану, вони перекинулись кількома словами, потім ніжно поцілувалися і обнялися, перш ніж кожен піде своєю дорогою. На світлинах можна побачити, що для зустрічі Ембер обрала простий образ, одягнувши сірий піджак на білу футболку, а також зробила невеликий пучок волосся, закріпивши його спеціальною паличкою.
Ілон Маск у свою чергу обрав чорну футболку з поверх накинутою шкіряною курткою. Можна помітити, що екс-закохані двоє були неабияк схвильовані, а Ілон Маск виглядав справді щасливим та умиротвореним, обіймаючи актрису.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here