Ірина Шейк забрала дитину та пішла від Бредлі Купера

0
803

Щастя тривало не довго. Взяла участь у розлученні зіркової пари Леді Гага чи ні, але факти залишається фактами. Ірина Шейк таки пішла від свого громадянського чоловіка Бредлі Купера, забравши спільну з актором доньку разом із собою. Плітки стали дійсністю чи, можливо, порожні здогадки громадськості зруйнували ще одну сім’ю – поки достеменно не відомо.
Цієї середи, п’ятого червня, культова модель зі світовим іменем покинула будинок свого чоловіка, забравши усі свої речі та доньку. Здавалось би, жодних мандрівок не планувалось. Шанувальники ж, у свою чергу, чи не одразу запідозрили, що справа може дійти до розлучення. На тлі метушні навколо драматичної стрічки «Зірка народилась» це вже й не дивно.

Була це звичайна рекламна кампанія оскароносної стрічки, чи між колегами по сцені і справді зароджувалась певна хімія на очах у публіки, залишається тільки здогадуватись. Факти ж змовчати не дадуть. Чи не одразу після прем’єри картини із Бредлі Купером та Леді Гагою у головних ролях у мережі зародились серйозні підозри про таємничий «службовий» роман між зірками.
Добряче підлила масла до полум’я чуток і власне Леді Гага, оголосивши про розрив стосунків зі своїм нареченим. Відтак, громадськість із ще більшою увагою почала спостерігати за розгортанням подій в особистому житті Бредлі Купера. Як виявилось, не дарма. На радість чи на горе, але Ірина Шейк таки не стерпіла скандалів та покинула свого чоловіка наодинці у їхньому спільному помешканні.

Варто нагадати, що ще у березні 2017 року у пари народилась донька Лея. Здавалось би, у подружжя усе чудово: розкішний будинок на березі Тихого океану та чудова дитина. Менше з тим, вихід на великі екрани стрічки «Народження зірки» таки посіяв ворожнечу між закоханими. Залишалось тільки справою часу, коли хтось із них вперше заявить про свою претензію.
Так чи інакше, шанувальникам уже як культової кінокартини на потіху думка про те, що причиною розлучення став роман Купера із Леді Гагою. Офіційні ж джерела зазначають, що свою роль зіграли серйозні розбіжності в інтересах між молодими батьками. Ірина Шейк завжди полюбляла активний та гучний спосіб життя. А Купер прагнув спокою та усамітнення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here