Кайлі Міноуг нарешті виходить заміж – ЗМІ

0
1381
Зарубіжні ЗМІ повідомляють про заручини Кайлі Міноуг

51-річна австралійська співачка Кайлі Міноуг вже в наступному році вийде заміж. Зарубіжні ЗМІ повідомляють, що недавно Кайлі отримала довгождану пропозицію руки і серця від свого коханого Пола Соломонсі. Відзначимо, що пара зустрічається вже близько двох років, так що шанувальники артистки вже давно чекають, коли закохані зіграють весілля.


Австралійське видання New Idea повідомляє, що Кайлі і Пол таємно побралися. Чоловік підніс співачці шикарне кільце від Cartier з великим смарагдом. Звичайно, Кайлі відповіла згодою на пропозицію, так що тепер закохані планують весілля, яке, ймовірно, відбудеться вже цього року. Поки що Кайлі і Пол планують відправитися в романтичну подорож.

View this post on Instagram

? this guy! ?

A post shared by Kylie Minogue (@kylieminogue) on


Відзначимо, що сама Міноуг поки що ніяк не прокоментувала повідомлення преси про те, що незабаром вона виходить заміж. Кайлі не дуже любить говорити про особисте життя, тому заручини і були таємницею. Цілком можливо, що і весілля майбутнє подружжя зробить скромним і для дуже вузького кола рідних і друзів, щоб не привертати увагу громадськості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here