Каньє Вест, Кім Кардашьян та угода на 14 млн доларів

0
546

Напевно, чи не кожен бачив пікантні кадри із обіймами зіркового подружжя на балконі розкішних апартаментів. Що ж, відтепер Каньє Вест та Кім Кардашьян впевнено стали на розкішний ринок нерухомості та розпочали укладати 14-мільйонну угоду для неабияк виняткового маєтку, що у Маямі.
Хоча й більшість голлівудських селебріті не поспішають вкладати свої статки у нерухомість. Відтак, надають перевагу оренді. Одна із найвідоміших пар у світі наважилась вкласти певну частину свого сімейного бюджету «у вічне». Так, закохані внесли завдаток за вражаючий пентхаус за не менш вражаючі 600 тисяч доларів.

Подейкують, Кім та Каньє тривалий час розглядали варіант із Багамами та іншими тропічними місцинами «по-мільйонерськи». Вони прагнуть, щоб омріяний маєток подобався кожному члену сім’ї без винятку. Так чи інакше, якщо врешті пара знайде варіант більш привабливий, внесені 600 000 доларів їм ніхто не поверне. Не дивно, з огляду на загальну ціну маєтку у розмірі чотирнадцяти мільйонів доларів.
Як повідомлялось раніше, вартісний маєток став різдвяним подарунком Кім Кардашьян від її чоловіка та іменитого репера Каньє Веста. Власне тоді у мережі з’явились перші кадри подружжя на розкішній терасі мільярдерського будинку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here