Каньє Вест відреагував на чутки про роман Дрейка та Кім Кардаш’ян

0
608

Нещодавно користувачі Twitter провели справжнє розслідування під час якого роздобули кілька доказів того, що Кім Кардаш’ян зраджує своєму чоловікові з Дрейком. Обидвоє реперів ніяк не коментували ці чутки, а Кім лише обмежилася словами: «Такого ніколи не було. Крапка», які здалися фанатам не особливо переконливими. Мабуть, Каньє теж відчув якусь недомовленість, тому вчора на його сторінці з’явилося миле відео з п’ятирічною Норт Уест, у якому він їй наспівує “In My Feelings” – пісню Дрейка, яка нібито присвячена Кім.

Окрім того, Каньє вже тиждень намагається налагодити дружбу з Дрейком. Він вибачився перед суперником в своєму Твіттері, похвалив чудові виступи і пообіцяв неодмінно зазирнути на його шоу: «Надсилаю позитивну енергію і любов Дрейк. Я не був на його концерті особисто, але фото виглядають круто.
На цьому тижні я прийду подивитися на твій виступ, щоб надихнутися мистецтвом, яке ти створюєш ». В одному з недавніх інтерв’ю Каньє сказав, що готовий забути всі образи і взагалі не був винуватцем сварки. За його словами, інформацію про те, що у Дрейка є син, злив хтось інший.

Дрейк повністю ігнорує все, що пов’язано з подружжям Кардашьян-Уест і досі не відповів на підозріло доброзичливі твіти чоловіка Кім. Не виключено, що його теж напружують різкі перепади настрою Каньє.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here