Кейт Міддлтон підтвердила чутки стосовно ворожнечі із Меган Маркл

0
1051

Днями раніше королівський дім Великобританії повідомив, що титуловане подружжя принца Гаррі та Меган Маркл готується до чергового відрядження. Цього разу пара поїде не так далеко – до Шотландії, де й тимчасово перейме статуси графа та графині. І поки одне знатне сімейство пакує валізи, інше переносить дати мандрівки, щоб не зустрітись разом у Шотландії.
Зважаючи на офіційну інформацію, принц Вільям, він же брат Гаррі, разом із своєю дружиною вирішив перенести поїздку до Шотландії. І поки про причини подібного рішення залишається тільки здогадуватись, громадськість уже спробувала розставити усі крапки над «і». І знову усі підозри стосовно ворожнечі у королівському палаці стають аж надто очевидними.

Не виключено, що ініціатором перенесення відрядження стала власне Кейт Міддлтон, що ніколи не ладнала із іншою невісткою королеви Єлизавети ІІ, Меган Маркл. Хоча й доволі часто та на публіку жінки намагаються свідчити про протилежне, від так званих «інсайдерів» ховатись нікуди. Відтак, далеко не один раз у мережі йшла мова про те, що герцогині знову щось не поділили.
Що трапилось цього разу – поки жодних коментарів. Навіть зустріч із королевою не стала причиною з’явитись обом титулованим жінкам в одному приміщенні. Менше з тим, ні для кого мандрівка до Шотландії не повинна була бути в новинку, зважаючи на те, що Єлизавета ІІ щорічно у цей час навідується до свого палацу у Балморал. Там королева відпочиває від надокучливої преси та вічних світських заходів.
Що цікаво, спершу у мережі з’явилась звістка про те, що Єлизавета ІІ запросила до свого шотландського помешкання герцога та герцогиню Сассекських, тільки згодом світ дізнався, що й сімейство Кембриджських було запрошено. Звісно, Меган Маркл із принцом Гаррі чи не одразу прийняли пропозицію, що стосовно Вільяма та Кейт – вони ще довго вагались.

І, з огляду на постійні міжусобиці, другим таки довелось відмовитись від запрошення. Принаймні, відтермінувати його настільки, наскільки це можливо. Цікаво лише те, чи знайде подружжя яке-небудь змістовне пояснення для королеви. Тим часом, у  мережі активно обговорюється серйозне ускладнення стосунків не тільки між титулованими дружинами принців, але й власне між рідними братами, Гаррі та Вільямом. Звісно, причиною цього стали жінки.
Паралельно до цього, герцог та герцогиня Сассекські офіційно заявили, що не планують народжувати більше двох дітей – зважаючи на проблему перенаселення на планеті. І це у час, коли преса активно обговорює можливу четверту вагітність Кейт Міддлтон, яку герцогиня поки не поспішає заперечувати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here