Кім Кардаш’ян підтвердила чутки про швидку появу четвертої дитини

0
1070

Кім Кардаш’ян і Каньє Вест незабаром знову стануть батьками. Вже зараз відома стать і запланована дата пологів.
Не так давно Кім на одному з ток-шоу підтвердила чутки, що ходять навколо її сім’ї вже досить довгий час. За її словами, в даний час їх четверту дитину дійсно виношує сурогатна матір. Відомо, що це хлопчик. Малюк народиться навесні цього року. Також зірка розповіла, що вона відвідує всі прийоми у лікаря разом з сурогатною матір’ю: “У неї є все, що їй необхідно, вагітність проходить добре”.

View this post on Instagram

Throwback

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Є інформація, що сама Кім в даний час не може виносити дитину через проблеми зі здоров’ям. Зірка поділилася, що їй було досить складно прийняти рішення про долучення сурогатної матері. Думка про те, що вона не може самостійно виносити й народити дитину давалася їй важко, але бажання стати мамою ще раз виявилося сильнішим.

Окрім того, Кім розговорилася, що на різдвяній вечірці перебрала з алкоголем і розкрила секрет ще комусь, але кому, не пам’ятає.
Нагадаємо, вдатися до такого роду послуг подружжю довелося за наполяганням лікарів: для Кім обидві вагітності минули важко і був високий ризик того, що ще одну дитину вона виносити не зможе.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here