Кім Кардашьян задумалася про висунення себе на пост президента США 

0
694

Відома фотомодель і актриса Кім Кардашьян натякнула, що колись піде в політику. Про це вона розповіла в інтерв’ю CNN. За словами телезірки, те, що вона домоглася амністії 63-річної афроамериканки Еліс Джонсон, засудженої довічно за зберігання наркотиків, змінило її життя. “Якщо більше людей відкинуть особисті почуття і почнуть говорити про справді важливі речі, то можна зробити набагато більше”, – підкреслила Кардашьян.
На питання журналіста, чи буде вона коли-небудь балотуватися на пост президента, телезірка відповіла, що ніколи не можна говорити “ніколи”. “Але це не означає, що я вже почала над цим працювати”, – уточнила Кім.
Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп після прохання Кім Кардашьян скоротив термін ув’язнення 63-річної афроамериканка Еліс Джонсон, засудженої довічно за зберігання наркотиків. Телезірка почала добиватися амністії Джонсон в жовтні 2017 року, коли дізналася про її долю з Twitter. На той момент Джонсон провела у в’язниці 21 рік, зараз у жінки вже з’явилися правнуки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here