Кортні Кардашян зустріла День подяки з колишнім

0
655

Зірка шоу “Сімейство Кардашян” поділилася з шанувальниками світлиною в честь свята. Кортні Кардашян та Скотт Дісік зустрічалися протягом 9 років з 2006 по 2015 рік. Незважаючи на трьох дітей, пара прийняла рішення розлучитися.
Однак це не позначилося на їх відносинах щодо дітей, заради яких Кортні і Скотт були на фото, вибравши однаковий одяг. Кардашян наділа зелену піжаму з камуфляжним візерунком. Наряд Дісіка дещо відрізнявся від вибору його колишньої дівчини, але на шортах було виразно видно схожий малюнок.

У тексті публікації для Instagram Кортні зазначила, що була рада прокинутися поруч зі своїми дітьми. Також вона зазначила, що зустріне День подяки разом зі своєю сім’єю. Скотта вона вирішила назвати просто “батьком своїх дітей”.
Подібне ставлення до екс-коханого показує, що Кортні підтримує з ним зв’язок тільки заради двох синів та доньки, і сфотографувалася через сімейне свято. Спільне фото змусило шанувальників Кардашян згадати про минуле пари, через що вони стали пропонувати їм знову зійтися не тільки заради дітей, а й для себе.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here