Лазарєв повернувся з відпочинку в Дубаї через Ані Лорак

0
1298

Сергій приїхав в країну перед розлученням Кароліни, щоб підтримати свою “давню знайому”. Тепер співачка офіційно вільна і давній роман може спалахнути з новою силою.
Нещодавно, українська співачка Ані Лорак офіційно розвелась зі своїм чоловіком бізнесменом Муратом Налчаджіолу. Засідання пройшло в Шевченківському районному суді в Києві, а відбувалось воно не більше 15 хвилин, передають очевидці. Про офіційне розірвання шлюбу Ані Лорак та Мурата Налчаджіолу розповів секретар Шевченківського суду.
При цьому, питання про поділ спільного майна співачки та її екс-чоловіка разом з питаннями про дитину залишаються не вирішеними. Жодна зі сторін окремі позови не подавала. Згідно з українським законодавством, хтось один з подружжя при бажанні може довести, що нерухомість або машина були куплені виключно на його гроші.

Сама ж Лорак володіє кількома квартирами у Москві, а Мурат має кілька ресторанів та нерухомість в Києві. При цьому не зрозуміло, хто кого спонсорував, адже екс-чоловік Кароліни досить забезпечений бізнесмен.
Як би там не було, зараз Ані Лорак офіційно розлучена і вільна жінка, тому всіх фанатів і весь шоу-бізнес турбує одне питання: “Хто стане новим обранцем співачки?”. Помітно, що їй вже давно приписують роман з Сергієм Лазарєвим, тому розставання з Муратом може послужити поштовхом до розвитку відносин.


Перед розлученням Лорак, Сергій Лазарєв опублікував у своїх соціальних мережах фото стаканчика з кавою. На ньому була написана цитата однієї з пісень Сергія: “Твоя любов – це так красиво”.
Після цього, на інших фото було видно, що артист повернувся з відпочинку в Дубаї. Шанувальники відразу ж вирішили, що це сталося через розлучення вже вільної Ані Лорак.

Сергій дійсно дуже швидко покинув екзотичну країну, повернувшись додому напередодні розриву Лорак з чоловіком. У Мережі відразу ж прийнялися жаліти українську співачку, адже розлучення отримало широкий резонанс через зради її колишнього чоловіка.
Проте, у цей же час фанати впевнені, що незабаром Лорак чекають нові офіційні відносини саме з Лазарєвим, який нібито зірвався з відпочинку тільки заради підтримки своєї можливої ​​коханої.
Як би там не було, але офіційно Лазарєв і Лорак завжди заперечували романтичні відносини. Артисти завжди вказували на дружбу між ними та виключно творчий союз. Самі шанувальники не втрачають надію, що незабаром з’ясується протилежне.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here