“Ледь впізнати”: Бріджит Макрон несподівано та екстремально схудла

0
882

Неочікуваним для шанувальників Бріджит Макрон стало те, що вона несподівано та екстремально схудла. Передплатники повідомляють, що на останніх фотографіях її ледь можна впізнати. Перша леді Франції завжди не нагадувала про свій, вже чималий вік.
Вона до цих пір носить короткі сукні відкритого типу і не має наміру соромитися своєї фігури. Тим більше, що ноги Макрон досі зберігають стрункість. Проте, деякі відвідувачі світських заходів визнали, що їй варто було б з’являтися в костюмах, які відповідають віку. Днями подібна критика прозвучала знову.


Бріджит разом з чоловіком відвідала урочисту вечерю, організовану на території Єлисейського палацу. Його присвятили візиту президента Кореї, якого супроводжувала дружина. Перша леді Франції прийшла в довгій темно-синій сукні. Однак, в сукні були короткі рукава та розрізи в області плечей.
Ось тут фоловери й відзначили незвичайну худорлявість Бріджит, а також те, що її руки стали схожі на палички. Шанувальники жінки відразу ж порадили їй терміново набрати кілька кілограмів. Зайва худорлявість, на їхню думку, не тільки непропорційно старить улюбленицю, а також придає хворобливого вигляду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here