“Леді Гага причетна?”: Бредлі Купер замислився про розлучення

0
580

У Голлівуді оголошено «бебі-бум», а зіркова пара Бредлі Купера та Ірини Шейк натякає на розлучення. Коли галас із ймовірним романом між колегами по знімальному майданчику стрічки «Зірка народилась» дещо вщух, іменита російська супермодель з’явилась на найяскравішій події весни, «параді знаменитостей» Met Gala, без супроводу свого чоловіка.
Преса та громадськість чи не одразу підхопили настільки провокативний факт і подались до активного обговорення особистого життя зірок у мережі. Хоча й ні Бредлі Купер, ні його партнерка Ірина Шейк поки ні словом не обмовились про можливість розлучення, інсайдери спробували розставити усі крапки над «і». Якщо вірити джерелам, розлучення таки буде. Але чому?

Варто зауважити, що закохані упродовж чотирьох років жили у «громадянському» шлюбі, тобто – без офіційних папірців. Тим не менш, народили доньку, Лею де Сен Шейк Купер, якій не так давно виповнилось два роки. Ніколи раніше громадськість настільки впевнено не заявляла, що партнери планують розійтись. Навіть після прем’єри оскароносної стрічки «Зірка народилась».
Менше з тим, не слід забувати, що після появи на великих екранах любовної історії між персонажами, яких зіграли Леді Гага та Бредлі Купер, світ затамував подих в очікуванні драми. Адже ще за період зйомок співачка була заручена, а Купер перебував у неофіційному шлюбі із російською супермоделлю. Втім, ніщо не завадило публічності почати пліткувати.

Не минуло й кількох тижнів після прем’єри, як Леді Гага заявляє про розрив стосунків зі своїм нареченим. І, відповідно, залишається вільною. Бредлі Купер, у свою чергу, не робив ні кроку назустріч артистці. Принаймні, публічно. До того ж, знаменитості всіляко уникали теми стосунків та постійно зазначали, що між ними винятково дружба і не більше.
Метушня дещо вгамувалась, але, допоки. До моменту, коли Ірина Шейк самотньо вийшла на червоний хідник модної події Met Gala. А інсайдери, тим часом, заявили, що пара і справді замислюється про розлучення. Хоча й переконують, що Леді Гага немає до цього ніякого відношення.

«Бредлі завжди хотів зберегти особисте життя у таємниці, тим часом, як Ірина Шейк надає перевагу публічності. Вона також більш провокативно позиціонує себе у мережі Instagram, останнім часом», – зізнаються друзі зіркової пари.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here