Леонардо Ді Капріо почав роботу над своїм першим серіалом

0
243

Піддавшись світовому тренду, актор почав роботу над серіалом. Часи, коли серіали були стартовим майданчиком для акторів перед переходом у світ великого кіно, давно пройшли. Маючи у своїй скарбничці завидну фільмографію та пристойний список нагород, спробувати себе в телевізійному жанрі вирішив і Леонардо Ді Капріо.
Як стало відомо сьогодні, разом з Мартіном Скорсезе він почав роботу над новим серіалом для студії Hulu. В якості виконавчих продюсерів вони екранізують книгу Еріка Ларсена “Диявол в Білому місті”. Шанувальники сподіваються, що Ді Капріо не тільки буде біля керма, а й виконає головну роль.

Екранізувати детектив про американських серійних маніяків – доктора Генрі Говарда Холмса і архітектора Денієла Х. Бернхема, які вбивали відвідувачів Всесвітньої виставки 1893 року в Чикаго, планували ще 15 років тому, відразу після виходу книги. Тоді передбачалося, що це буде повнометражний фільм. Проект розроблявся в різних студіях: спочатку в Warner Bros., а потім в Paramount, але через проблеми з бюджетом так і не був реалізований.
Спочатку головну роль пророкували Тому Крузу, але в 2010 році Леонардо Ді Капріо викупив права на картину, заявивши про бажання втілити одного з лиходіїв на екрані. І ось, через 9 років, актор приступив до роботи, щоправда, змінивши формат на серіал і власну позицію, ставши виконавчим продюсером картини.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here