Лоліту з концерту в Білорусі забрала швидка

0
779

Зараз зірка обстежується в московській лікарні. 55-річній Лоліті через проблеми зі здоров’ям припинила концерт в білоруському Могильові. Швидка не змогла допомогти зірці, тому вокалістка вирушила до Москви, де її обстежили в клініці, повідомляє СтарХит.
Лоліта погано себе почувала задовго до концерту, але вийшла на сцену. За даними видання, вона досить добре трималася, а коли стало зовсім важко, розповіла глядачам про погане самопочуття. Стан зірки прокоментував її концертний директор Едуард Хруцький. Виявляється, у Лоліти підвищився тиск.
“Поки Лоліта почувається недобре, вона знаходиться на обстеженні. У неї діагностували гіпертонічний криз. Що стосується продовження концертної діяльності, то поки питати про це не варто”, – повідомив він виданню.
Скачки тиску, за словами зірки, почалися навесні 2018 року. Тоді через напад довелося викликати швидку. Артистка обстежилася, в нирках виявили пісок. Вона додала, що серйозні проблеми трапилися вперше: раніше у Лоліти навіть медичної картки не було. Фанати підтримують співачку і бажають, щоб вона з новими силами повернулася на сцену.

View this post on Instagram

Прекрасная Белоруссия!! Я ещё не закончила тур.. Люди удивительные!! Умеют и Живут!! Трудяги!! Но если бы я не была артисткой, то у меня не было бы Подруги Аниты Цой @anitatsoy, благодаря Которой, сейчас бы в больнице Москвы не спасали БЫ брата моего мужа, у которого сегодня День Рождения, фермера-Трудягу из Могилева! .. нет лекарств и 2 недели не смогли поставить диагноз в обычной городской больнице Могилева.. Просто кололи антибиотики, посадившие печень.. Я не говорю, что в Москве лечение безупречное.. , но Есть Врачи, которым не пох!.. Я пела в Бресте и всё Время думала, мне Повезло, у меня есть Друзья, которые состоялись, благодаря Адскому Вкалыванию, есть возможность попросить о Помощи!!! А как остальным?? Иногда обмирающим в Интернете?.. или просто, пока не болеющим??! АНИТА!! Я Тебя Люблю!!! И этим Всё сказано !

A post shared by Лолита Милявская (@lolitamilyavskaya) on


Нагадаємо, 19 листопада Лоліта опублікувала відео з концерту в Білорусії та обурилася місцевою системою охорони здоров’я.
“Якби я не була артисткою, то у мене не було б Подруги Аніти Цой, завдяки якій, зараз би в лікарні Москви не рятували б брата мого чоловіка, у якого сьогодні День Народження, фермера-трудяги з Могильова! Немає ліків і 2 тижні не змогли поставити діагноз у звичайній міській лікарні Могильова. Просто кололи антибіотики, які посадили печінку”, – розповіла вона.
Співачка вже замислюється про смерть. 14 листопаді у неї був ювілей. Напередодні круглої дати вона попросила, щоб її прах розвіяли в Україні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here