Мадонна завела новий роман

0
1074

58-річна Мадонна завела новий роман. Співачка, яка вже неодноразово заводила інтрижки з чоловіками, які були молодшими за неї мало не в 2 рази (на кшталт Тимора Стеффенса або Хесуса Луса), зупинила свій вибір на 31-річному португальці Кевіні Сампайо, який робить кар’єру в модельному бізнесі. Ця інформація з’явилася на сайті інтернет-видання radaronline.com.
З Кевіном, як повідомило видання, Мадонна познайомилася ще рік тому, коли він взяв участь в зйомках її кліпу “Bitch, I am Madonna”. Але в той час співачка була захоплена іншим молодим красунчиком – Абубакром Сумахоро, що народився в африканській державі Кот-д’Івуар. Абубакр був ще на 4 роки молодший, ніж нинішній приятель Мадонни. Тепер же, коли співачка “дала відставку” Сумахоро, вона переключилася на Кевіна.
У перший раз, як стверджує інформатор radaronline.com, Мадонну і португальця бачили разом ще кілька місяців тому. Вони пообідали тоді в одному з нью-йоркських ресторанів. Як повідомляється, за останній час у стосунках співачки і Кевіна спостерігається швидкий прогрес. Вони, як стверджує видання, вже стали такими близькими, що подумують про те, щоб жити разом. А оскільки Сампайо значну частину часу проводить в Лісабоні, Мадонна серйозно обдумує перспективу переїзду до Португалії. Повідомляє Сегодня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here