Майлі Сайрус з’явиться в 5 сезоні серіалу ”Чорне дзеркало”

0
432

Майлі Сайрус нещодавно пролила світло на одну із найбільш дивуючих чуток. Актриса і поп-зірка ймовірно з’явиться в одному із епізодів серіалу ”Чорне дзеркало” п’ятого сезону. Ця новина перебувала на рівні чутки близько кількох днів, поки Говард Стерн не запитав про це у самої Сайрус на своєму шоу, Howard Stern’s Sirius XM, в середу.
Сестра Сайрус, Бренді, згадує у подкасті ”Твоя улюблена річ”, що її сестра поїхала до Кейп Тауну, Південна Африка, щоб відзняти епізод для серіалу від Netflix, який отримав Еммі нагороду.
Тож Стерн запитав у Майли Сайрус чи ця чутка правдива. THR інформують, що Сайрус відповіла: ”Якщо ви здогадаєтесь про це, я кивну вам головою так чи ні.” Після цього Стерн сказав слухачам, що вона підтвердила. Одразу після цього Сайрус запиречила і сказала, що їй не можна про це говорити і чому вона там була. Тому можете розуміти це як хочете.

Netflix все ще не прокоментувало інтерв’ю та й взагалі є доволі мовчазним, щодо нового сезону. Нагадаємо Netflix анонсував, що перша серія вийде 28 грудня, але одразу видалили повідомлення і не підтвердив правдивості дати виходу. Сайрус говорить, що малоймовірно наче її  серія (якщо така є) вийде цього місяця (якщо припустити, що ця інформація правдива).
Ще одна річ про наступний сезон, що одна із серій буде в інноаційному форматі ”вибери свою власну пригоду”, де глядачі зможуть віддалено обирати шлях, яким ітиме історія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here