Меган Маркл вирішила народжувати у домашніх умовах

0
296

З дня на день світ побачить ще один королівський первісток. На цей раз, батьками стануть принц Гаррі та його дружина, герцогиня Сассекська, вона ж екс-акторка Меган Маркл. Втім, допоки усі у передчутті радісної події, преса не оминає нагоди вкотре обговорити подробиці «титулованих» пологів. Сьогодні ж з’явилась приголомшлива новина. Ймовірно, Маркл надасть перевагу домашнім пологам.
Днями раніше також повідомлялось, що дружина принца Гаррі знову вступила у конфлікт зі своєю свекрухою, королевою Великобританії. Згідно з чутками, майбутня матуся відмовилась від послуг «придворних» медиків-акушерів, які у свій час приймали пологи у Кейт Міддлтон. Причина полягає у тому, що серед них винятково чоловіки.

Тож, спершу Меган замислилась над тим, чи не відправитись їй народжувати свого первістка до найближчого госпіталю. Але така думка надовго не затрималась у її голові. Герцогиня зі своїм чоловіком врешті вирішила, що хоче домашніх пологів. І, що цікаво, прийняла вона таке рішення за лічені дні до очікуваного дня.
На щастя, за переконанням медиків, із цим не повинно виникнути жодних проблем, оскільки і матусі, і її малюку нічого не загрожує. Обоє цілком здорові та готові до дня-ікс. Тож, маєток Фрогмор та власне Меган Маркл уже почали готуватись до нестандартних на сьогодні пологів.

Здавалось би, назріває причина для чергового скандалу із королевою. Але ж, ні. Єлизавета ІІ народжувала усіх своїх дітей теж вдома, у маєтку Кларенс. Що цікаво, і сама королева Великобританії була народжена у подібних умовах. До того ж, Маркл не хоче усієї цієї помпезності із «акваріумами з екзотичними рибками» у лікарняній палаті. У будь-якому разі, за виникнення певних ускладнень, принц Гаррі гарантує, що відвезе свою дружину до госпіталю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here