“Мурат у минулому”: Ані Лорак було помічено у компанії Лазарєва

0
1993

Не так давно у мережі пролунав гучний скандал на предмет публічної зради з боку чоловіка Ані Лорак. Скандальне відео ще довго не покидало інтернет-простори, допоки принижена зірка не оформила розлучення зі своїм турецьким коханням Муратом. Але колишні образи таки залишилися у минулому та зараз співачка виглядає більше ніж щасливою, особливо ж у компанії Лазарєва.
Вже не вперше шанувальники української артистки, що наразі живе та працює у Росії, пліткують стосовно таємничих відносин між Ані Лорак та її колегою по сцені Сергієм Лазарєвим. Користувачі та медійники чіпляються за кожну можливість продемонструвати, що артисти таки пара. Цього ж разу самі виконавці значно полегшили їм справу, трепетно тримаючись за руки на черговій церемонії вручення музичної премії.


Хоча й конкретних натяків поки не було, складно було оминути повз увагу картинку, коли Ані Лорак зі своєю донькою та Лазарєвим очікували на оголошення переможця у номінації «Краще концертне шоу», що у рамках премії «MuzTV». Лорак таки перемогла, але хвилювання за мить до слави щось таки продемонстрували. Усі троє, вона, її донька та Лазарєв, сиділи поруч та чуттєво тримались за руки.
Після шлюбу тих, хто постійно називав себе «не парою», годі й оминати повз усі підозри та чутки. А інтуїція прихильникам Ані Лорак підказує, що зірка щось таки приховує. Чи, можливо, уся справа у Лазарєву, що боїться розповісти про свої почуття жінці, яка лише щойно пережила болісне та гучне розлучення. Так чи інакше, користувачі не припиняють писати, себто у виконавця до своєї колеги неабияк глибокі почуття.

Зрештою, Лорак без жодних упереджень поширила зворушливий ролик із Лазарєвим та донькою на своїй офіційній сторінці в Instagram. Разом  з тим, додала невимушений текст: «Краще концертне шоу! Дякую MuzTV та Арману Давлятерову! Дякую кожному, хто приймав участь у створенні дивовижного шоу! Дякую моїм обожнюваним глядачам!».
Під публікацією із церемонії нагородження Лазарєв додав багатослівні три сердечка, що не змогли не викликати у підписників зірки ще більше підозр. Чи не одразу після подібного коментаря усі одноголосно заявили, що артист невимовно закоханий, чого не помічає Ані Лорак. Не хоче чи не може помітити, менше з тим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here