“Не витримала двох тижнів”: няня первістка Меган Маркл звільнилась

0
340

Складно не зауважити, що амбітна дружина принца Гаррі звикла усе тримати під особистим контролем, розпочинаючи із дверей лімузину і завершуючи вихованням свого першого сина. Не так давно Меган Маркл вперше стала матусею, але вже встигла заявити світу про свою фанатичну турботу. Не дивно, що няня і двох тижнів не витримала перед тим, як звільнитись.
Здавалось би, тільки от-от герцогиня Сассекська народила сина. Громадськість і досі не може натішитись зворушливими світлинами, а Меган Маркл – малюком. Але ж минув майже місяць, саме час заручитись допомогою інших людей. Королівське подружжя таки найняло професійну помічницю по догляду за дітьми. Проте Маркл ніяк не змогла осилити себе, щоб підпустити до сина когось іншого. Відтак, залишилась без няні.

Що спершу видавалось за велику честь, згодом виявилось нестерпним випробуванням. Хоча й перед об’єктивами камер Меган Маркл видається милою та тендітною, у дійсності вона із тих вольових жінок, що намагаються усе тримати під суворим контролем. Няня із малюком опинилась серед тих, кому герцогиня приділяла надмірну кількість уваги.
Як зазначають інсайдери, надмірний контроль завжди був однією із визначальних рис характеру екс-акторки: «Меган прагне контролювати усе самостійно. Вона дозволяла Дорії (своїй мамі) тримати Арчі на руках лише лічені хвилини. Вона виходила з душу, буквально вбігала, щоб повернути його назад. Вона не витримує, коли хтось залишається удвох з Арчі».

Що вражаюче, новоспечена матуся ігнорує не лише допомогу сторонніх людей, але й також цурається підтримки найближчих, навіть рідної мами та чоловіка. Ніхто не може піклуватись про її сина окрім неї самої, тим паче професійні няні. Тож, не дивно, що помічниця Меган звільнилась із посади королівської няні після двох тижнів роботи. Хтозна, що відбувалось поза увагою так званих «інсайдерів».
Варто зауважити, що подібне трапляється не вперше. Ще на початку року герцогиня Сассекська залишилась без особистого охоронця, який пропрацював із нею лише лічені місяці. Мама Меган Маркл подалась із Сполучених Штатів до доньки заздалегідь до пологів, але й підтримки рідних герцогиня всіляко уникає.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here