Невже Кортні Кардашьян стала обличчям Victoria`s Secret?

0
962

Не моделі, а янголи ходять подіумом іменитого бренду білизни від Victoria`s Secret. Дизайнери не соромляться це щоразу гучніше демонструвати. Манекенниці теж не обходяться без світової слави. Та чи потрібна незайва слава представниці іконічної сім’ї Кардашьян-Дженнер? Як виявилось, не завадить.

Одна із усім відомих сестер оприлюднила у мережі пікантний кадр у ванній. Точніше, не вона, а епатажний бренд білизни Victoria`s Secret. Що ж, прихильники знаменитості одразу почали задаватись питанням, чи не стане фотомодель однією із «янголів». Так чи інакше, допоки це просто одне із фото в Instagram-пабліку культової торгової марки білизни.

View this post on Instagram

STUNNING ? @kourtneykardash #regram

A post shared by Victoria's Secret (@victoriassecret) on


Варто зазначити, що не так давно модний дім бренду захопив черговий скандал. Змінювати споживацьку орієнтацію чи ні, якщо широкі маси буквально таки тиснуть на керівництво стосовно дискримінаційних аспектів. Посилати на подіум жінок більш звичних форм та зректись вічного принципу «білизна заради того, щоб приваблювати чоловіка».
Бренд продовжив рухатись традиційним для себе напрямком. Так, позбувся певної частини клієнтів. Але аж ніяк не слави, що яскраво ілюструє його «спільне» фото із Кортні Карадшьян.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here