“Невже народжує?”: біля маєтку Меган Маркл зібрались медики

0
639

Усе таємне із часом стає дійсністю. А коли поруч із твоїм помешканням зібрались карети швидкої допомоги – очікуй, що світ таки здогадається про пологи. Як би герцогиня Сассекська, дружина принца Гаррі, не намагалась відгородити такий особливий у своєму житті день від потали громадськості, папараці виявились ще більш наполегливими, аніж варто було очікувати.
Раніше майбутня матуся заявляла, що не збирається народжувати свого первістка у королівській палаті. Ба більше – жінка вирішила обійтись без допомоги фахівців загалом. Втім, з огляду на все, домашні пологи видались не такими вже й легкими. І гасла «жодних медикаментів, навіть знеболюючих» втратили будь-яке значення.

Папараці зафіксували, що біля родинного маєтку принца Гаррі та Меган Маркл зібралось підозріло багато медиків. Не дивно, що чи не одразу громадськість замислилась про можливість початку пологів. Від надмірної уваги журналістів нічого не приховаєш, у чому вже давно повинна була переконатись новоспечена герцогиня Сассекська. Так чи інакше, можливостей буде більш ніж вдосталь.
А поки – світ затамував подих в очікуванні бодай якої-небудь інформації. Факти говорять самі про себе. Біля помешкання королівського подружжя Фрогмор-хаус ще від вчорашнього дня чергують карети швидкої допомоги, що підтверджують численні кадри очевидців. До того ж, журналісти зауважили ще кілька гвинтокрилів, що пролітали неподалік.

Так чи інакше, без пліток не обходиться. Дехто із медійників зазначав, що самі ж медики-чергові зізнавались, себто у Меган Маркл таки розпочались пологи. Втім, це тільки порожні здогадки. Жінка жодного разу не говорила ні про стать малюка, ні про конкретну дату, ні про місце, де планує народжувати первістка. За переконанням герцогині, подібні речі аж надто особисті. Втім, з огляду на її статус, світ про все дізнається. Згодом – за кілька тижнів після пологів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here