Невже розлучились: Бібер втретє переносить весілля

0
1297

Офіційно – подружжя, але під вінець так і не ставали. Зіркова пара супермоделі Гейлі Болдвін та співака Джастіна Бібера вкотре переносить дати весільної церемонії. Точніше – втретє.
Спочатку музиканту виявилась не до вподоби ідея «поєднати серця» на його день народження, що у березні. Бібер хотів одружитись ще до свого 25-річчя, але не склалось. Подейкують, закоханим довелось перенести релігійну частину шлюбу знову, тепер і 28 лютого нікому не підходить.

Тож, списку із трьохсот гостей, включаючи Кайлі Дженнер, Тревіса Скотта і Дрейка, знову довелось повідомляти про перенесення урочистої події. І справа зовсім не в тому, що деталі майбутнього весілля надто швидко стали предметом обговорення громадськості. Причиною стало ні що інше, як гості весілля. Більшість із яких уже мали невідкладні справи на призначену дату.
А поки, як повідомляють джерела, «весілля найближчим часом не відбудеться» – подружжя переглядає своє бачення на особливу подію. Ймовірно, список запрошених дещо зміниться, скоротиться.

Нагадаємо, Бібер та Болдвін узаконили свої почуття ще у вересні минулого року – у Нью-Йорку, без зайвих очей. З того часу, подружжя весь свій вільний час проводить разом. Тобто – кожен день. Адже наразі обоє у затяжній відпустці.
Не лише із весільною церемонією постійно виникають проблеми. Пара знайшла собі родинне помешкання, і те виявилось із неполадками – каналізаційними. Відтак, допоки усіх сімейним питань не буде вирішено, закохані не повернуться до робочого процесу.

«Вони працюють із графіками усіх своїх друзів і членів родини, щоб запевнитись, що усі їхні близькі зможуть стати частиною урочистого дійства», – зазначає Джастін Бібер. Не зважаючи на постійні плітки, пара не розлучилась. Не варто забувати, що вони вже одружені, офіційно. А весільну церемонію готують винятково для того, щоб відсвяткувати «своє кохання» із друзями і рідними.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here