“Ніхто не повірив”: Принца Вільяма звинуватили в зраді Кейт Міддлтон

0
441

Всі категорично не хочуть вірити в це, але британські таблоїди стверджують, що 36-ти річний принц Вільям зраджує Кейт Міддлтон. За інформацією The Sun, у герцога роман з близькою подругою Кейт, Роуз Ханбері.
Роуз – колишня модель, їх дружбі з Кейт вже більше 10 років: в 2011-му Ханбері, до речі, була в списку запрошених зірок на весіллі герцогів, а ще їх часто бачили разом на світських заходах.
Особняк Роуз знаходиться в декількох милях від резиденції Кейт і Вільяма, і як повідомляють інсайдери, вона часто бачиться з герцогом. “Їх зустрічі носять далеко не дружній характер, хоча і у Роуз, і у Вільяма є друга половинка”, – заявило джерело з їх оточення.
Кажуть, коли Кейт вперше запідозрила зв’язок чоловіка з Роуз, вона заборонила йому спілкуватися з нею та захотіла повністю розірвати відносини навіть з її чоловіком Девідом Роксеведжем.
Сам Вільям, звичайно, все заперечував і намагався помирити колишніх подруг: “Проте, Кейт ясно дала зрозуміти, що більше не хоче їх бачити та бажає, щоб Вільям виключив їх з кола близьких людей, не дивлячись на їх високий соціальний статус”, – поділився інсайдер .

І в палаці, до речі, вже прокоментували ці чутки. Адвокати принца Вільяма заявили виданню Daily Beast, що подадуть судовий позов проти британських ЗМІ за поширення недостовірної інформації: “На додаток до того, що це хибні спекуляції, їх публікація щодо приватного життя наших клієнтів також є порушенням їх приватного життя відповідно до статті 8 Європейської конвенції про права людини”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here