“Новий бойфренд?”: Леді Гагу бачили з відомим актором

0
456

Після того, як епатажна 32-річна співачка порвала стосунки зі своїм нареченим, агентом Крістіаном Каріно, їй почали “приписувати” роман з партнером по фільму “Зірка народилась” Бредлі Купером. Однак, зірка це впевнено спростовувала і навіть чутки про свою вагітність від колеги. Наразі ЗМІ повідомляють, що Леді Гага ймовірно має стосунки з актором Джеремі Реннером.
Інсайдер розповів, що володіє інформацією про те, що співачка зустічається з Реннером. Однак, поки невідомо, чи ці стосунки вже набули доволі романтичного та серйозного характеру. Тим не менш, джерело стверджує, що Гага “проводить багато часу” з 48-річним Джеремі і його 6-річною донькою Авою.

Чутки про їхні стосунки з’явилися після того, як вона розійшлася зі своїм нареченим Крістіаном Каріно. Тоді представник Гаги повідомив: “Це просто не вдалося. Взаємини іноді закінчуються. Немає довгої драматичної історії”.
Раніше поп-діва прокоментувала чутки про її роман з колегою по знімальному майданчику Бредлі Купером: “По-перше, соціальні медіа, відверто кажучи, є туалетом Інтернету. Фільм «Народження зірки» – це історія кохання. І люди його побачили. Це якраз те, чого ми хотіли досягнути. Ми працювали дуже наполегливо. Я художник. Напевно, ми зробили хорошу роботу”.

Ще у 2017 році у своєму документальному фільмі співачка розповіла, що її стосунки завжди завершуються, коли вона досягає чогось вагомого у своїй кар’єрі. Що ж, слова зірки справджуються, адже наприкінці лютого вона отримала Оскар.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here