“Ось це так новина”: Настя Каменських двічі стане мамою

0
6541

Настя Каменських, завоювавши міцні позиції в українському шоу-бізнесі, вирушила підкорювати Латинську Америку. Артистка випустила іспаномовний хіт, з яким тепер виступає на різних ток-шоу.
На знімальний майданчик програми “TN3 Show” Настя минулого тижня приїхала в облягаючому вбранні, яке підкреслило її округлий живіт. Це спровокувало появу чуток про те, що Каменських вагітна.


Настя коментарів на цей рахунок уникає. За її кар’єру їй вже стільки разів приписували “цікаве становище”, що вона просто втомилася спростовувати домисли фанатів. Але не так давно в інтерв’ю Настя Каменських заявила, що дійсно відчуває себе готовою до материнства і як тільки ця подія відбудеться, вона сама повідомить своїх шанувальників.
“Якщо так станеться зі мною, що я завагітнію, то це найпрекрасніше, що може трапиться з артистом. Уявляєте, я раніше дуже переживала з цього приводу. Чи не розуміла, як можна поєднати роботу з сім’єю? Але насправді я думаю, що при великому бажанні це можна зробити”, – говорила вона.


Відомий таролог Маріанна Абравітова днями підтвердила, що Настя не знаходиться зараз в очікуванні первістка. Але в майбутньому, якщо вірити прогнозу, Каменських двічі стане мамою. У неї на “долі написано” стати мамою двох діток.
“Все це у неї буде, життя співачки в найближчі роки буде таким же яскравим та цікавим. До речі, обидві дитини будуть від одного батька”, – цитує таролога джерело.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here