Памела Андерсон натякнула на романтичні відносини з Путіним

0
2409

Актриса розповіла, про що написала Путіну в листі і куди він її запрошував. Памела Андерсон натякнула на “романтичні відносини з президентом Росії Володимиром Путіним”, пише Daily Mirror. Про можливий зв’язок президента Росії і американської актриси розповів британський телеведучий Пірс Морган, який розмовляв з Андерсон в рамках нового проекту “Історії життя”.
“Вона дружить з Джуліаном Ассанжем, дружить з Володимиром Путіним. Вона натякнула на якісь романтичні стосунки з Володимиром Путіним! І це … ну, ви самі вирішите, коли побачите”, – каже Пірс Морган.
У студії телешоу Памела Андерсон заявила, що вперше вона спілкувалася з Путіним в 2009 році, коли він був прем’єр-міністром Росії. Памела написала Путіну лист, в якому попросила заборонити імпорт до Росії шкіри канадських тюленів: за її словами, вона надихнулася знімками політика з різними тваринами і подумала, що отримає від нього відповідь.
Також вона заявила, що Володимир Путін запрошував її на інавгурацію в 2012 році в якості спеціального гостя.
“Він хотів, щоб я прийшла на його інавгурацію і подарувала квіти. Я збиралася подарувати квіти, але не зробила цього… Але були деякі моменти, коли ми опинялися в одному місці”, – цитує слова акторки джерело The Sun.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here