Памела Андерсон шкодує, що створила тренд на злите секс-відео

0
1690

Нещодавно, в своєму інтерв’ю 51-річна актриса розповіла про темну сторону популярності, яку їй принесло злите в мережу секс-відео з Томасом Лі.
Протягом багатьох років Памела Андерсон зберігала звання міжнародної суперзірки та була однією з найпопулярніших блондинок. Світ пильно стежить за її особистим життям, адже актриса зустрічалася з найпопулярнішими рок-зірками Америки, такими як Кід Рок і Фред Дерст.
Безсумнівно, найбільше запам’яталися відносини Памели став її шлюб з барабанщиком рок-групи Mötley Crüe Томасом Лі. Їх офіційні стосунки тривали з 1995 по 1998 роки. За цей час пара встигла завести двох дітей. Дует відомий в якості творців секс-відео, яке просочилося в мережу у 1995 році.
У нещодавеьому інтерв’ю Памела Андерсон зізналася, що стрічка стала руйнівною для їхнього шлюбу, а також послужила початку важкого періоду в стосунках з родиною та дітьми. Памела і Томас неодноразово подавали в суд на Internet Entertainment Group за розповсюдження відеоматеріалів, перш ніж укласти договір про довірчу згоду .
Памела шкодує, що тепер злите в мережу секс-відео може принести славу людині. Актриса розуміє, що з неї почався тренд, який підхопили Періс Хілтон і Кім Кардашьян, які заробили велику популярність та гроші на подібних відеозаписах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here