Під каблуком: Меган Маркл змушує принца Гаррі відмовитися від полювання

0
969

Герцогиня Сассекська нав’язує свої переконання королівському двору і змінює традиції. Сімейна традиція Віндзорів – полювання на рябчиків і тетеруків об’єднувала всіх представників королівської родини. У ній брали участь навіть жінки і діти. Принци Вільям та Гаррі з самого раннього віку привчалися своїм батьком до цієї традиційної розваги.
https://www.instagram.com/p/BnGdhtqgvL2/?taken-by=meghan_markle
Однак останнім часом Гаррі став доволі прохолодно ставитися до прогулянок з рушницею на свіжому повітрі. Так, як в минулому році в грудні, він не був присутній на загальносімейних зборах з нагоди полювання, а недавно проігнорував відстріл тетеруків в угіддях Абердиншир.
https://www.instagram.com/p/BnJD9LoAdT0/?taken-by=meghan_markle
Інсайдери з королівського оточення запевняють, що це все підступи Меган Маркл. Герцогиня Сассекська давно відома як зоозахисник і противник всіх видів полювання. Вона відмовилася носити одяг зі шкіри та хутра, займається бездомними собаками і пропагує вегетаріанство.
https://www.instagram.com/p/BnEvBwlg-gU/?taken-by=meghan_markle
Саме вона, як вважають інсайдери, змусила принца Гаррі переглянути свої захоплення і відмовитися від полювання. В загальному, рідні Гаррі не дуже раді таким діям принца, підкаблучник з легкістю йде на прив’язі у дружини і вносить деякі розбіжності в сімейну єдність.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here