Полякову запідозрили у вагітності – відповідь артистки

0
884

Одного дня для сумнівної фотопублікації у зірковому Instagram достатньо, щоб «зробити» чергову резонансну новину. Відома українська співачка Ольга Полякова чекає на дитину – на що натякає її округлий живіт у червоній сукні з леопардовим принтом.


Невгамовні шанувальники вмить почали засипати знаменитість запитаннями про її «особливе» положення. Шквал обговорення дійшов до двох варіантів відповідей – погана фізична форма або вагітність. Тим не менш, наступного дня Полякова без зайвої метушні спростувала чутки
Співачка оприлюднила на Instagram-блозі відеоісторію із власної ванної кімнати, показавши свій плаский живіт. «Так, ось мій жахливий живіт, який ви так обговорюєте» – додала артистка, позуючи у блакитному спортивному костюмі.

І справді, у 34-річної мами двох дітей виявився неабияк рельєфний прес. «Ось я вам показую його у реальному часі. А у вас також такий плаский живіт після двох пологів? А?» – не без претензій запитала Полякова у своїх підписників. Вгамувались хейтери чи ні, впевнено можна сказати одне: Полякова не вагітна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here